Former Pastors

Fr. Vincent Brown - 1957-1964

Msgr. Irvin Lampe - 1964-1967

Fr. William Wheeler - 1967-1973

Fr. Sean O'Shea -1973-1985

Fr. David Cushing - 1985-1987

Fr. Robert Hemberger (pastor pro-tern) ­Oct. 1986-March 1987

Fr. Victor Bieberle - 1987-1995

Fr. Brian Egan - 1995-2001

Fr. Colin Boor (interim pastor) ­April 2001-July 2001

Fr. Brian Bebak - 2001-2002

Fr. Joseph Eckberg - 2002-2015

Fr. Roger Lumbre - 2015-2017

Fr. Aaron Spexarth - 2017-present